bluzy do karmienia piersią

W naszym sklepie internetowym znajdziecie wiele modeli bluz specjalnie dedykowanych i przeznaczonych do karmienia piersią. Możecie wybierać spośród wielu wzorów: zaczynając od klasycznych, jednokolorowych granatowych czy różowych bluz, po modele we wzory i printy kwiatowe czy marynarskie pasy.

Ale każda mama dobrze wie, że piękno to nie wszystko! Bluzy do karmienia, które znajdziecie w naszym sklepie Stylowa Ciąża to przede wszystkim komfort noszenia i szybkość przy możliwości nakarmienia płaczącego maluszka! Większość z bluz, które posiadamy, ma ukryte zamki, które z łatwością rozepniesz jedną rękę. Będziesz mogła więc spokojnie i dyskretnie karmić piersią. 

A to nie wszystko! Gdy już skończysz przygodę z karmieniem piersią, będziesz mogła w dalszym ciągu nosić nasze bluzy! Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości, elastycznych  materiałów. Dzięki temu nie rozciągają się w nieestetyczny sposób a ukryte zamki, które ułatwiały Ci wcześniej karmienie, są na tyle ukryte, że nie rzucają się w oczy i bluzy wyglądają absolutnie normlanie.