Marki

 • 9fashion

  9fashion

  Polska marka, której celem jest, aby każda przyszła mama poczuła się pięknie w tym szczególnym okresie jakim jest ciąża i czas karmienia piersią. Ubrania 9fashion to gwarancja wysokiej jakości, staranności wykonania i dopracowania w każdym szczególe. Ubrania tej firmy można znaleźć na rynku polskim i europejskim.

 • Milk&Love

  Milk&Love

  Jest to polska marka stworzona przez mamę dla Mam. Do produkcji odzieży, używa tylko najwyższej jakości dzianin, które przeszły rygorystyczne testy Oeko-Tex Standard 100. Ubrania w całości szyte są w Polsce, tak aby można było kontrolować cały proces produkcji. Kupując odzież ciążową i do karmienia Milk and Love wspierasz polską gospodarkę.

 • MOMTOBE

  MOMTOBE

  Benefit jest producentem bielizny z ponad dwudziestoletnim stażem. Swoją rozpoznawalność w Europie zawdzięcza świetnej jakości wykonania, najlepszym materiałom, precyzji i profesjonalizmowi. Bielizna marki Benefit jest zawsze na bieżąco ze światowymi trendami.

 • Torelle

  Torelle

  To rodzinna firma, która powstała w 1996r. Wysoka jakość wykonania, ciekawe modele i przede wszystkim wygoda i komfort noszenia przyszłych mam to elementy, na które stawia ta marka. Modele firmy Torelle to kwintesencja kobiecości.  Firma Torelle to marka, która odniosła sukces nie tylko na rynku Polskim i Europejskim ale również w Skandynawii, Kanadzie czy Australli.