Marki

 • 9fashion

  9fashion

  Polska marka, której celem jest, aby każda przyszła mama poczuła się pięknie w tym szczególnym okresie jakim jest ciąża i czas karmienia piersią. Ubrania 9fashion to gwarancja wysokiej jakości, staranności wykonania i dopracowania w każdym szczególe. Ubrania tej firmy można znaleźć na rynku polskim i europejskim.

 • Cool Mama

  Cool Mama

  Jest to polska marka, która za cel postawiła sobie ułatwienie mamom karmienia piersią, w każdej sytuacji. Produkty tej marki są multifunkcjonalne - są modne, komfortowe, świetnie się sprawdzają również po ciąży. 

 • Milk&Love

  Milk&Love

  Jest to polska marka stworzona przez mamę dla Mam. Do produkcji odzieży, używa tylko najwyższej jakości dzianin, które przeszły rygorystyczne testy Oeko-Tex Standard 100. Ubrania w całości szyte są w Polsce, tak aby można było kontrolować cały proces produkcji. Kupując odzież ciążową i do karmienia Milk and Love wspierasz polską gospodarkę.

 • MOMTOBE

  MOMTOBE

  Marka Momtobe jest producentem bielizny. Swoją rozpoznawalność w Europie zawdzięcza świetnej jakości wykonania, najlepszym materiałom, precyzji i profesjonalizmowi. Bielizna tej marki jest zawsze na bieżąco ze światowymi trendami.
 • Seraphine

  Seraphine

  Serpahine jest to angielska marka odzieżowa, która powstała w 2002r. Powstała z myślą o przyszłych mamach ale i nie tylko. Głównym celem tej marki jest to, aby każde ubranie ciążowe, mogło być też noszone bez niej i po niej. Wysoka jakość oraz podążanie za trendami to jej cechy charakterystyczne. Kochana przez zwykłe mamy oraz przez gwiazdy takie jak: Kate MIddleton, Christina Augilera, Anne Hathaway, Jessica Alba. 

 • Torelle

  Torelle

  To rodzinna firma, która powstała w 1996r. Wysoka jakość wykonania, ciekawe modele i przede wszystkim wygoda i komfort noszenia przyszłych mam to elementy, na które stawia ta marka. Modele firmy Torelle to kwintesencja kobiecości.  Firma Torelle to marka, która odniosła sukces nie tylko na rynku Polskim i Europejskim ale również w Skandynawii, Kanadzie czy Australli.

 • Wombat&Co.London

  Wombat&Co.London

  Angielska marka stworzona przez grupę przyjaciół, którzy poszukiwali sposobu na noszenie i bycie blisko ze swoimi dziećmi. Dzięki doświadczeniu w branży odzieżowej i ciążowej, zaprojektowali wspólnie pierwszy płaszcz ciążowy Wallaby. Szybko stali się liderami w tworzeniu zimowych płaszczy ciążowych.